Lety balónem

+420 606 657 795

infolinka / objednávky letů

Let balonem

avatar2

Sobotní ráno v červenci 2013 patřilo letu balonem. Ten jsem dostala jako dárek od svého přítele k narozeninám, ale myslím, že to tak trochu bylo i jeho přání :)

Startovali jsme z louky na Konopišti, ale ještě předtím bylo potřeba balon připravit k letu. Hladce jsme se vznesli a celou dobu nám pilot popisoval vše, co bylo k vidění. Měla jsem tak trochu obavy, ale v rukách tak profesionálního pilota jsem se cítila úplně v bezpečí :) Místo tvrdého nárazu jsme se lehoučce snesli na zem. Bylo to úplně parádní, vyšlo nám i počasí.

Pilot nám odpovídal na všechno, co nás zajímalo, měl velký přehled i o historii létání s balonem. Moc děkuji za krásný zážitek, určitě jsem s balonem neletěla naposledy. S touto společností jsme měli dobrou zkušenost, takže ji mohu všem doporučit. 

David A.

David A.

O víkendu jsem si splnil dětský sen v podobě letu balonem. Úplná paráda! Výška 1200 m, naprostý klid, jen jsme se nechali unášet a užívali si krásného výhledu na Čechy.

Tereza Pražáková

Tereza Pražáková

Letos jsem zakoupila již dva lety balonem a pokaždé se mi výlet líbil. Velmi milá obsluha nám zpříjemnila let, takže jsem se vůbec nebála, i když mám strach z výšek.

Karolína K.

Karolína K.

Vzali jsme celou rodinu na let balonem nad Prahou a všem včetně dětí se to moc líbilo. Doufám, že si to někdy zopakujeme.

Karel M

Karel M

Tak let balonem byla naprostá bomba! Vzal jsem na let manželku k 30. výročí naší svatby a nemohla si ho vynachválit.

Lenka z Konopiště

Lenka z Konopiště

Sobotní ráno v červenci 2013 patřilo letu balonem. Ten jsem dostala jako dárek od svého přítele k narozeninám, ale myslím, že to tak trochu bylo i jeho přání :) Startovali jsme z louky na Konopišti, ale...

Zavoláme Vám zpět!

Nevíte si rady a potřebujete poradit?
Rádi vám zavoláme zpět stačí, když nám na Vás necháte číslo a jméno, a my se vám ozveme.
  1. Vyplňte prosím jméno.
  2. Vyplňte prosím Váš telefon.

Co je u nás nového?

Vánoční slevy na lety balonem

Vánoční slevy na lety balonem

Připravili jsme pro Vás předvánoční slevy na vybrané letenky. Nadělte své rodině nebo přátelům pod stromeček let balónem za zvýhodněné ceny!

Číst dál
Copyright © 2013 - 2021 Letbalonem. Prezentaci vytvořila POČÍTAČOVÁ POHOTOVOST s.r.o.