Lety balónem

+420 606 657 795

infolinka / objednávky letů

České středohoří

Let balonem v Českém středohoří Vám poodhalí roušku tajemství rozmanité krajiny, kterou tvoří pozůstatky čedičových sopek, avšak své stopy v krajině zanechal i průmysl a uhelné pánve. Spolu s hustými bukovými, dubovými i smrkovými lesy vytvářejí ostrý kontrast k nížinám a úrodnému údolí Labe. Poleťte s námi balonem v Českém středohoří a užijte si výškový rozdíl až 700 metrů. Tato oblast představuje bezesporu jednu z nejzajímavějších možností balonového létání. 

Z výšky se budete moci kochat pohledem na místo, kde to všechno začalo, na horu Říp, stejně jako na pozůstatek méně radostné české historie, působivou pevnost Terezín. Exkurzi do historie prostřednictvím letu balonem v Českém středohoří zakončí zřícenina Hazmburk, Střekov a centrum Litoměřic. Výhled se nabízí také na Ústí nad Labem a především jeho kostel Nanebevzetí Panny Marie, který má od bombardování za 2. světové války vychýlenou průčelní věž. 

Při letu balonem v Českém středohoří si na své přijdou i milovníci přírody, neboť se jim otevře krásný panoramatický výhled na Milešovku, nejvyšší horu Českého středohoří, spatřit lze i Lužické a Krušné hory.To vše doplní líně se vinoucí řeka Ohře a majestátní Labe. Užijte si krásné přírody i historických památek při letu balonem v Českém středohoří

Přehled lokalit  Přehled letenek

České středohoří

Zavoláme Vám zpět!

Nevíte si rady a potřebujete poradit?
Rádi vám zavoláme zpět stačí, když nám na Vás necháte číslo a jméno, a my se vám ozveme.
  1. Vyplňte prosím jméno.
  2. Vyplňte prosím Váš telefon.
Copyright © 2013 - 2021 Letbalonem. Prezentaci vytvořila POČÍTAČOVÁ POHOTOVOST s.r.o.