Lety balónem

+420 606 657 795

infolinka / objednávky letů

Český ráj

Český ráj představuje nejvyhledávanější lokalitu pro let balonem. Vzhledem ke své rozloze i lokaci nabízí Český ráj širokou škálu možností letu balonem, a právě proto létají naši piloti nejčastěji zde. Díky tomu jsou skutečnými odborníky na lety balonem v Českém ráji. Vždy sledují nejaktuálnější meteorologické předpovědi, a výlet tak přizpůsobují a upravují přímo pro Vás na míru v souladu s počasím. 

Český ráj je charakteristický malebným krajinným rázem. Patří do chráněné přírodní oblasti, a Vy tak budete mít možnost sledovat nedotčenou a lidmi neponičenou přírodu. Nabízíme Vám lety balonem v Českém ráji z mnoha různých směrů, abychom Vám tak umožnili poznat jeho nejkrásnější oblasti. 

Dominantu Českého ráje tvoří Panna a Bába neboli zřícenina Trosky. Z balonu rovněž můžete vidět hrady a zámky Hrubý Rohozec, Humprecht, Kost a Valdštejn. S oblastí jsou neodmyslitelně spojeny také Prachovské skály a skalní města v nich ukrytá. Let balonem v Českém ráji Vám nabídne i krásný výhled na řeku Jizeru, síť rybníků i zámek Hrubá Skála. Poleťte s námi! 

Přehled lokalit  Přehled letenek

Český ráj

Zavoláme Vám zpět!

Nevíte si rady a potřebujete poradit?
Rádi vám zavoláme zpět stačí, když nám na Vás necháte číslo a jméno, a my se vám ozveme.
  1. Vyplňte prosím jméno.
  2. Vyplňte prosím Váš telefon.
Copyright © 2013 - 2021 Letbalonem. Prezentaci vytvořila POČÍTAČOVÁ POHOTOVOST s.r.o.