Lety balónem

+420 606 657 795

infolinka / objednávky letů

Karlštejn

Středověký hrad Karlštejn a bezpečné úložiště českých korunovačních klenotů tvoří dominantu Českého krasu. Tento nejznámější český hrad, spojený neodmyslitelně s postavou Karla IV., se tyčí nad poklidnou řekou Berounkou. To vše a mnohem víc Vám nabídneme při letu balonem nad Karlštejnem.

Vzdušné proudy v údolí Berounky nás budou unášet a dovolí nám nahlédnout na malebně členitou okolní krajinu, která sahá až k brdským lesům. Výhled z koše balonu je dechberoucí, i když si myslíte, že okolí Karlštejnu znáte jako své boty. Někteří naši zákazníci se nám dokonce svěřili, že za tento pohled stojí zemřit. My však s Vámi bezpečně přistaneme, abyste na tento výlet mohli léta vzpomínat. 

Let balonem nad Karlštejnem Vám umožní prohlédnout si Chráněnou krajinnou oblast Český kras, obec Svatý Jan pod Skalou i hrad Tetín, jejž založila Krokova dcera a kde údajně skonala Ludmila, první česká světice. Milovníky přírody uchvátí lomy Velká a Malá Amerika, vápencové Koněpruské jeskyně a samozřejme řeka Berounka. Zažijte neopakovatelný let balonem nad Karlštejnem!

Přehled lokalit  Přehled letenek

Karlštejn

Zavoláme Vám zpět!

Nevíte si rady a potřebujete poradit?
Rádi vám zavoláme zpět stačí, když nám na Vás necháte číslo a jméno, a my se vám ozveme.
  1. Vyplňte prosím jméno.
  2. Vyplňte prosím Váš telefon.
Copyright © 2013 - 2021 Letbalonem. Prezentaci vytvořila POČÍTAČOVÁ POHOTOVOST s.r.o.