Lety balónem

+420 606 657 795

infolinka / objednávky letů

Kokořínsko

Kokořínsko patří mezi další chráněné krajinné oblasti, které můžete poznat při balonovém létání. Zaujme Vás stále se měnící ráz krajiny, na severu území se postupně přeměňuje na pahorkatiny oblast připomínající kaňony s jejich typickými skalami z pískovce, které nabízejí lidské představivosti netušené možnosti. Dominantou celé oblasti je i stejnojmenný hrad Kokořín, jenž byl postaven již ve 14. století. Vyzkoušejte nezapomentulný let balonem nad Kokořínskem!

Kokořínsko s pískovcovými skalami vytvářejí četné skalní převisy a římsy, výklenky i jeskyně. Ale nejznámější z nich jsou tzv. Mšenské pokličky, které jsou dobře viditelné při letu balonem v Kokořínsku. I přes to, respektive právě proto, že znáte Kokořínsko z turistických výletů, si užijete jiný úhel pohledu na tuto malebnou krajinu. Leťte s Bohemia Balón a zažijte skutečný komfort balonového létání

Zajímavá a mnoho legendami opředená je rovněž kokořínská brána do pekel: hrad Houska. Založil ho již Přemysl Otakar II. a Karel Hynek Mácha do okolí hradu situoval děj svých Cikánů. Kultuře posloužil i ve 20. století, kdy zde nahrála skupina Plastic People of the Universe svoji nejstarší nahrávku. Poodlhalte s námi tajemství Kokořínska z výšky! Na let balonem v Kokořínsku budete dlouho vzpomínat.

Přehled lokalit  Přehled letenek

Kokořínsko

Zavoláme Vám zpět!

Nevíte si rady a potřebujete poradit?
Rádi vám zavoláme zpět stačí, když nám na Vás necháte číslo a jméno, a my se vám ozveme.
  1. Vyplňte prosím jméno.
  2. Vyplňte prosím Váš telefon.
Copyright © 2013 - 2021 Letbalonem. Prezentaci vytvořila POČÍTAČOVÁ POHOTOVOST s.r.o.