Lety balónem

+420 606 657 795

infolinka / objednávky letů

Plzeň

Poznejte kolébku českého piva, jehož jméno je celosvětově známé, z letu balonem. Plzeň představuje průmyslové i pivovarnické centrum v místě, kde se setkávájí čtyři řeky.Tento soutok si můžete důkladně prohlédnout pouze z výšky, proto se s námi vydejte na let balonem nad Plzní

Toto čtvrté největší město České republiky poznáte na první pohled podle velkého obdélníkového náměstí a pravidelné síti ulic. A pokud se rozhodnete spojit poznávání Plzně s ochutnávkou jejich výtečného piva, můžete si být jisti, že naši piloti ji vynechají a provedou Vás celým letem bezpečně. Vyzkoušejte s Bohemia Balón nezapomenutelný zážitek v podobě letu balonem nad Plzní!

Dominantu města vytváří katedrála sv. Bartoloměje, ale z koše našeho balonu poznáte i Velkou synagogu, která je největší v České republice. Z výšky si můžete prohlédnout Divadlo J. K. Tyla i zříceninu hradu Radyně. Za povšimnutí stojí i bývalé tovární haly Škody stejně jako známá věznice Bory. Let balonem nad Plzní představuje unikátní zážitek!

Přehled lokalit  Přehled letenek

Plzeň

Zavoláme Vám zpět!

Nevíte si rady a potřebujete poradit?
Rádi vám zavoláme zpět stačí, když nám na Vás necháte číslo a jméno, a my se vám ozveme.
  1. Vyplňte prosím jméno.
  2. Vyplňte prosím Váš telefon.
Copyright © 2013 - 2021 Letbalonem. Prezentaci vytvořila POČÍTAČOVÁ POHOTOVOST s.r.o.