Lety balónem

+420 606 657 795

infolinka / objednávky letů

Posázaví

Posázaví představuje nejvyhledávanější vodáckou oblast a je oblíbená rovněž mezi turisty i skauty. Pomalu se vinoucí a malebné koryto řeky Sázavy oceníte i Vy při letu balonem v Posázaví, nejčastěji létáme mezi Týncem nad Sázavou a Českým Šternberkem. Nad středním sázavským tokem se tyčí do výše gotický hrad Český Šternberk. Četné výlety do této oblasti bývají spojovány s Posázavským Pacifikem, my Vás však přesvědčíme, že výhled z koše balonu je ještě krásnější.

Dojem z letu balonem v Posázaví umocňuje probouzející se slunce, které během jarních a letních rán zalévá celou krajinu svými zlatavými paprsky a navozuje idylickou atmosféru, která stojí za to. Během letu balonem nad Posázavím hodíte všechny starosti za hlavu a budete unešeni tou nejkrásnější podívanou z koše balonu. 

Oblast Posázaví vyhledávají obdivovatelé přírody i vyznavači historie, neboť nabízí jejich symbiózu. Významnou památkou je především Sázavský klášter, tato kolébka slovanského písemnictví byla založena už v 11. století. Let balonem v Posázaví Vám ale také představí zámek v Ratajích nad Sázavou, Komorní Hrádek či hrad Pirkštejn. Z výšky budete moci obdivovat i město Sázavu se sklářskou minulostí či Týnec nad Sázavou. Nechte se s námi unést krásou Posázaví! Vyzkoušejte let balonem s Bohemia Balón!

Přehled lokalit  Přehled letenek

Posázaví

Zavoláme Vám zpět!

Nevíte si rady a potřebujete poradit?
Rádi vám zavoláme zpět stačí, když nám na Vás necháte číslo a jméno, a my se vám ozveme.
  1. Vyplňte prosím jméno.
  2. Vyplňte prosím Váš telefon.
Copyright © 2013 - 2021 Letbalonem. Prezentaci vytvořila POČÍTAČOVÁ POHOTOVOST s.r.o.