Lety balónem

+420 606 657 795

infolinka / objednávky letů

Praha

Stověžatá metropole České republiky je jako stvořená pro let balonem. Všechny její historické památky, řeka rozdělující ji na dvě části i mírně kopcovitý terén, které dělají Prahu jedinečným evropským městem, to musíte vidět i z koše balonu. Pohled shora je totiž zcela jiný a unikátní a ocení jej i rodilí Pražáci. Při letu balonem nad Prahou vzlétáváme poblíž centra města, aby Vám neunikla i sebemenší maličkost. 

Naši piloti Vás celým letem provedou, a i když Prahu zase tak dobře neznáte, není potřeba studovat předem informace. Na vše Vás upozorníme a ukážeme ty nejkrásnější stavby, které Praha nabízí, stejně jako petřínskou zeleň. Let balonem nad Prahou je prostě sen. 

Poleťte s námi a prohlédněte si z výšky Pražský hrad, sídlo české státnosti, Karlův most ze 14. století, Národní divadlo postavené svépomocí českých vlastenců, Petřínskou rozhlednu, jejíž tvar je odvozen od Eiffelovy věže, Václavské i Staroměstské náměstí a další, nepřeberné množství krás Prahy. Poznejte hlavní město své vlasti z letu balonem s Bohemia Balón!

Přehled lokalit  Přehled letenek

Praha

Zavoláme Vám zpět!

Nevíte si rady a potřebujete poradit?
Rádi vám zavoláme zpět stačí, když nám na Vás necháte číslo a jméno, a my se vám ozveme.
  1. Vyplňte prosím jméno.
  2. Vyplňte prosím Váš telefon.
Copyright © 2013 - 2021 Letbalonem. Prezentaci vytvořila POČÍTAČOVÁ POHOTOVOST s.r.o.