Lety balónem

+420 606 657 795

infolinka / objednávky letů

Tábor

Poleťte s Bohemia Balón a prohlédněte si bývalé husitské město Tábor, které je situováno na řece Lužnici. Strategickou polohu historického centra města dokládá i to, že je mezi ním a nejnižším bodem říčního toku celých 60 metrů převýšení. Do známých katakomb s balonem nepoletíme, ale umožníme Vám si zblízka prohlédnout věž Kotnov, která představuje jedinou dochovalou věž bývalého hradu, jejž založil již Přemysl Otakar II., a k ní připojenou Bechyňskou bránu. Let balonem nad Táborem je unikátním a nezapomenutelným zážitkem!

Let balonem nad Táborem ocení i milovníci přírody, které jistě zaujme nejstarší vodní nádrž ve střední Evropě, Jordán. Dnes se již pro zásobování města pitnou vodou nevyužívá, ale pohled na ni z koše balonu stojí za to. 

Historické centrum bývalého vojenského města je památkovou rezervací. Vydejte se s námi po stopách husitského hnutí prostřednictvím letu balonem nad Táborem! Kromě výše zmíněných památek si také prohlédneme zámek Měšice, kostel Proměnění Páně na hoře Tábor či nedalekou rozhlednu Hýlačku. Když let balonem nad Táborem, tak jedině s Bohemia Balón!

Přehled lokalit  Přehled letenek

Tábor

Zavoláme Vám zpět!

Nevíte si rady a potřebujete poradit?
Rádi vám zavoláme zpět stačí, když nám na Vás necháte číslo a jméno, a my se vám ozveme.
  1. Vyplňte prosím jméno.
  2. Vyplňte prosím Váš telefon.
Copyright © 2013 - 2021 Letbalonem. Prezentaci vytvořila POČÍTAČOVÁ POHOTOVOST s.r.o.