Lety balónem

+420 606 657 795

infolinka / objednávky letů

Vodní nádrž Orlík

Vodní nádrž Orlík je součástí Vltavské kaskády. Pojímá vodu z Vltavy a Otavy, a díky tomu je nejobjemnější nádrží České republiky. Svojí rozlohou se pak řadí na 2. místo z hlediska velikosti. Při letu balonem nad vodní nádrží Orlík si dosyta užijete odrážející se sluneční paprsky od hladiny vody, jež přinášejí punc léta, odpočinku a idyly. Obdivujte z koše balonu malebnou krajinu. Za povšimnutí stojí rovněž hrad Zvíkov a zámek Orlík, které se zrcadlí ve vodní hladině. Poleťte s námi nad Orlík!

Vodní nádrž Orlík je velmi rozsáhlá, a proto umožňuje startovat i přistávat na mnoho místech. Naplánujte si tak s námi výlet šitý přímo na míru Vašim požadavkům a užijte si ho podle sebe. Létáme maximálně s 5 lidmi, a tak se nemusíte bát, že se budete muset přizpůsobovat ostatním. A navíc létáme i jen s 1 pasažérem! Let balonem nad Orlíkem je skutečným zážitkem.

Orlická nádrž nabízí kromě již zmíněného Zvíkova a Orlíku výhled i na působivý Žďákovský most a samozřejmě na poklidnou hladinu vody, která Vám pomůže hodit za hlavu všechny starosti a nastolí Vám vnitřní pohodu. Poleťte se s námi podívat na Orlík z balonu

Přehled lokalit  Přehled letenek

Vodní nádrž Orlík

Zavoláme Vám zpět!

Nevíte si rady a potřebujete poradit?
Rádi vám zavoláme zpět stačí, když nám na Vás necháte číslo a jméno, a my se vám ozveme.
  1. Vyplňte prosím jméno.
  2. Vyplňte prosím Váš telefon.
Copyright © 2013 - 2021 Letbalonem. Prezentaci vytvořila POČÍTAČOVÁ POHOTOVOST s.r.o.